עדויות

העדויות ניתנו על ידי אנשים יקרים שחלקו איתי תהליך מאוד פגיע וחשפו בפני את הקשיים והכוחות האדירים שמתגלים בתהליכי החלמה. התרגשתי לראות ולחוות איתם שינויים משמעותיים מאוד בחייהם, קשה לתאר את ההתרגשות שמלווה התחזקות בריאותית, במיוחד במקרים של מחלות או בעיות שנחשבות חשוכות מרפא. הדברים שהן כתבו הם התמורה היפה ביותר שאפשר לקבל על הלמידה וההשקעה הרבות שלי בתהליך ההתפתחות המקצועית, ואני גאה מאוד להציג אותם. 

אל רוב העדים אפשר להגיע על ידי לחיצה על שמם בסוף העדות. 

"פגשתי את אביב אחרי מאבק של 14 שנים עם קוליטיס. בכל ה-14 שנים האלה שמרתי על טבעונאות עם צירופים נכונים. זאת דרך שאני מאוד מאמינה בה כי הבן שלי ניצל מקוליטיס מאוד חריף על יד אורח החיים הזה, ונשאר בריא ובלי תרופות זה 15 שנים.

אצלי הבעיה לא לגמרי נפתרה ונאלצתי לקחת תרופות כמה שנים טובות. למרות שהמקרה שלי נחשב קל לפי הרפואה הקנבנציונלית, לי זה הפריע מאוד, הן מבחינת הסימפטומים והן מהתסכול שנוצר על כך שאפילו שאני מקפידה ועושה מאמץ רב למען הבריאות, אני לא מצליחה להיפטר מהקוליטיס. עשיתי המון דברים והתייעצתי עם בכירים בתחום, גם בחו"ל, אבל שום דבר לא עזר. ניגשתי לאביב עם אפס תקווה אבל להפתעתי היא גילתה לי דברים שלא ידעתי, למרות השנים הרבות שלי בתחום, ושמאוד נראו לי כי הם תאמו את הגישה שאני כל כך מאמינה בה – גישה של תזונה טבעית ונקייה ואורח חיים בריא.

אביב בחורה צנועה, רצינית ואינטליגנטית, ומתעמקת בצורה מפליאה בנושא הבריאות בדרך הטבעית. יש לה ראש פתוח מאוד והיא כל הזמן עם היד על הדופק לגבי התקדמות הדברים. היא לא מתיימרת לדעת הכל, שלא דומה להרבה מטפלים ברפואה האלטרנטיבית שפגשתי, שמאמינים רק בדרך שהם למדו בלי לשאול או לתקן לפי מצב החולה ובלי לחפש פתרונות נוספים. אחרי שכבר התייאשתי מלקוות לריפוי, אני מופתעת ודי באופוריה לראות שיש שיפור משמעותי במצב שלי בזכות הדברים שאביב המליצה אליהם, לא האמנתי שזה אפשרי! הצלחתי להפסיק לקחת תרופות ובשבילי זה דבר ענק! אני לא יכולה להודות לאביב מספיק. היא ממשיכה לעודד אותי לשאוף לבריאות שלמה ועומק האכפתיות והאמיתיות שלה ממש מחם את הלב."

דבי דלין

 

"רציתי להגיד המון המון תודה, מאז השיחה איתך התחלתי להכניס הרבה יותר פירות וירקות לגוף שלי, קטניות קלות לעיכול יחסית ואת ארוחות הבוקר אני משתדל לעשות ארוחות מונו פירות. עשיתי היום קולונוסקופיה והיא יצאה תקינה כמעט לגמרי, למעט אפטה קטנה. ההיצרות שהייתה לי במעי הדק נעלמה כלא הייתה!
באמת באמת תודה על הכל 3>"

אוהד פרידמן

"אני חולת קוליטיס כבר שלוש שנים. כשראיתי שמצבי רק הולך ומידרדר והתרופות לא עוזרות, התחלתי בחיפושים אחר מזור אחר. חקרתי וחיפשתי וכל כך קיוויתי למצוא אנשים שהבריאו ממחלת מעיים. ואז, אז מצאתי את אביב. הגעתי אליה דרך קבוצת 80/10/10 בפייסבוק (תזונה חיה המבוססת על פירות וירקות בעיקר) ומשם חיי השתנו.

קיבלתי מאביב ליווי ותמיכה מלאה, אביב היתה זמינה לי תמיד ובכל שאלה ועשתה את הכל במסירות ואכפתיות תמידית. היא כיוונה אותי, החדירה בי מוטיבציה מטורפת ונתנה לי את הכלים הנכונים להתמודד עם המחלה בעזרת תזונה נכונה. אני ממליצה בחום על אביב כמדריכה להתמודות עם מחלת מעיים, יש לה יכולות אדירות, רגישות אין סופית, וכולה מלאה בטוב ובנתינה לאחר."

נועה כהן

"אני הגעתי לאביב דרך פוסט בפייסבוק, משהי שהמליצה על השיטה וצירפה לינק לאתר של אביב. בחוסר תקווה נכנסתי לאתר וקראתי את הסיפור האישי של אביב. אחרי התלבטויות שלחתי לה הודעה ולהפתעתי גיליתי שבעבר היא עזרה לי בעקבות פנייה לעזרה שהעלתי בקבוצה של 'קרוהן וקוליטיס' בפייסבוק, סתם ככה ייעצה לי מתוך טוב לב. גיליתי משהי שבאמת אכפת לה מהאדם. מישהי שמסבירה את ההגיון מאחורי אי אכילת דבר אחד או אחר, שמראה כמה הגיונית השיטה הזו שכבר ניסיתי בעבר אך לא צלחתי כי האוירה היתה כה נוקשה ולא מובנת.

היום אני גם מבינה יותר ויכולה להסביר לסובבים אותי, וגם יודעת שתמיד יש לי 'אוזן קשבת' לשאלות בתחום החך והבטן. יש לי קרוהן כבר 9 שנים, ניסיתי כל שיטה וכל שטות, והיגיינה הטבעית בהחלט שינתה את חיי לטובה. הדרך עוד ארוכה אבל לפחות הבטן רגועה. ממליצה בחום כשבידי  מלון 🙂 "

זוהר כהן 

"לפני מספר שנים התחלתי להכיר את תחום הבריאות הטבעית, דבר ששיפר את בריאותי הפיזית והנפשית בצורה דרמטית. לאחר תקופה ארוכה של יישום עקרונותיה של הגישה הזו, עדיין יצא לי להיתקל בקשיים מסוימים שלגביהם הרגשתי במבוי סתום. אביב חידשה לי המון בנושא בריאות ותזונה בפרט, ועזרה לי להבין מה אני יכולה לשפר, מתוך הקשבה למצב ולצרכים הספציפיים שלי.

יש לה הבנה עמוקה של בריאות והיא לא מפסיקה להעמיק את הידע בלמידה אינסופית. יש לה גם ניסיון אישי רב שמורגש בגישה שלה. מלבד הידע המעשי אביב היא אישה מקסימה, מחזקת ומעוררת השראה שתמכה בי המון.

תודה לך אביב, מכל הלב.

דנה דוברובסקי

"אביב מדהימה בסבלנותה, ביכולת ההקשבה וברצון לעזור. מלאה כרימון בידע מתחום ההיגיינה הטבעית. מאוד אהבתי שאינה הולכת עם ״ חוקים״ חד משמעיים של תזונה כוללת לכולם, אלא יותר מסתמכת על בנייה של מה נכון לאדם ולגופו,  ויחד עם זאת מדייקת ומגוונת לכל אחד את התהליך על פי צרכיו ובעיתו. אני ממליצה בחום."

ליאת פרישמן 

"עבורי עולם הרוח חייב לבוא עם תזונה מתאימה ונכונה. חיפשתי מישהי שתלווה אותי בתהליכים שאני עוברת בהיבטים האלה ולמזלי מצאתי את אביב. מצאתי מישהי קשובה, מכילה , סבלנית, היא רואה מעבר לפני השטח, מקבלת ומבינה, ועם זאת בלי לוותר כשיש צורך להתעקש. היא הצליחה ללמד אותי על עולם הרואו ועל דרך הריפוי. אני מודה לה מקרב לב על הדרכה מעולה!"

ג'יסלה סילניק